Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Grochy - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Chmielna

Choroszcz(Grochy + 25 km)

270 000 zł1 384 m² 195,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna zadbana działeczka obsadzona po brzegach roślinnością ogrodową. Działka wcześniej była częścią szkółki drzew i krzewów ozdobnych, stąd kupując działkę dostajesz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Zawyki(Grochy + 11 km)

185 400 zł30 900 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam dwie działki rolne - łąki w miejscowości Zawyki, gmina Suraż Na sprzedaż oferuję dwie atrakcyjne działki rolne (łąki) położone w malowniczej miejscowości Zawyki, gmina Suraż,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Hołówki Duże(Grochy + 17 km)

140 000 zł1 500 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Piękna, sucha działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łapy(Grochy + 7 km)

653 000 zł26 500 m² 24,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Brończany

Brończany(Grochy + 22 km)

395 000 zł1 570 m² 251,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przestrzeń i spokój działka 1570 m Bronczany Działka budowlana o powierzchni 1570m2 w miejscowości Brończany w gminie Juchnowiec Kościelny. Wymiary działki: 56x32 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Tołcze

Tołcze(Grochy + 18 km)

200 000 zł1 025 m² 195,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1025 m , położona w malowniczej miejscowości Tołcze, zaledwie 15 km od Białegostoku. To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie

Izbiszcze(Grochy + 17 km)

248 000 zł4 391 m² 56,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Fantastyczna okazja! Działka w sercu Narwiańskiego Parku Narodowego z własnym stawem i sąsiedztwie Narwi! Lokalizacja Izbiszcze: -Centrum Narwiańskiego Parku Narodowego, - 25 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lewickie

Lewickie(Grochy + 23 km)

234 000 zł1 167 m² 200,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedna z sześciu działek na sprzedaż Lewickie, gm. Juchnowiec Kościelny Na sprzedaż działka o powierzchni 1167 m , w kształcie prostokąta idealna pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 987 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej! Oferta objęta klauzulą wyłączności Polecam Państwu działkę położną w Rzepnikach gm. Zabudów. W ofercie działka kształtna o wymiarach około 30x100. To doskonała.